סדנאות

יצירה ועיצוב

סדנה גיבוש מיוחדת בה ישלבו המאמנים כייף והנאה בשילוב

אתגרים לצוות תוך דגש על הערכים שיבחרו. (מוטיבציה להתמדה,

התמודדות עם שחיקה, ניהול זמן, עבודת צוות, ועוד)

 

סדנת יצירת סלי ווינטאג' או אהילים כפריים

הסדנה מיועדת לכל גיל ללא צורך בידע קודם ומקנות ידע שימושי להמשך יצירה מהנה בשעות הפנאי. תהליך היצירה נותן פתח לחשיבה יצירתית אינסופית, מפתח את הדמיון ונותן הזדמנות נהדרת לגיבוש חברתי או משפחתי לימוד עבודה בשלבים, מעקב אחרי הוראות ושימוש בזיכרון, מתרגל מוטוריקה עדינה, מחזק את שורש כף היד, עוזר לוויסות חוש (בשל עבודה רבה בעזרת קצות האצבעות...) מפתח את הדמיון, מטפח חשיבה יצירתית, אילתור ועוד, יחד עם האווירה הנעימה של הנאה (והנעה) משותפת..

יצירת נרות צבעוניים מעוצבים    

חוויה ריחנית חמימה ונעימה, משחק של טכניקה בשכבות צבע ועיצובם לנרות ריחניים מיוחדים! הסדנא מיועדת לכל גיל ללא צורך בידע קודם ומקנה ידע שימושי להמשך יצירה מהנה עם המשפחה/חברים בשעות הפנאי.

 

היצירה בשעווה ממכרת! אין אחד או אחת שאינם מתמכרים ליצירה: החמימות של השעווה בפרט בימות החורף הקרובים, בתוספת ריח וצבעוניות – הללו מביאים עמם חוויה רב-חושית נעימה ותהליך היצירה נותן פתח לחשיבה יצירתית אינסופית שממשיכה וממשיכה כיד הדמיון של היוצר! נהדרת לגיבוש חברתי ומשפחתי!לימוד העבודה הינו בשלבים ולכל גיל. מעקב אחר ההוראות מפעיל את השימוש בזכרון, מתרגל מוטוריקה עדינה ומפתח את הדמיון ועוד. כל זאת באווירת יחד מושלמת, מהנה כייפית ונעימה

 

סדנת עיצוב -צביעת חולצות/ועיצוב אישי מפות/כובעים/סיכות לשיער

בסדנת יצירה זו לומדים טכניקות שונות של קיפול / גילגול / קיווצ'וצ' בדים, וטכניקות שונות של צביעה ליצירת דוגמאות שונות, בצבעים אייכותיים תוך שיכלול הטכניקות הקיימות למטרת שימור הצבע בבד. סדנת יצירת החולצות, הופכת חולצה לשימושית ומדליקה, חולצה לשימוש יומיומי ולא עוד חולצה שתשב בארון... ובכל אחד מאתנו יש מעצב קטן שרוצה אביזר כלשהו בעיצוב משלו ונוכל ליישם על כל פריט שנחפוץ.